Професійна дискусія JustTalk

Роль слідчого судді у кримінальному провадженні — презентація дослідження

November 27, 2020 JustTalk
Професійна дискусія JustTalk
Роль слідчого судді у кримінальному провадженні — презентація дослідження
Show Notes

 📘 Слухайте повний аудіозвіт презентації дослідження «Роль слідчого судді у кримінальному провадженні», яка відбулась 18 вересня 2020 року у внутрішньому дворику Вищому антикорупційному суді.

Найбільша цінність дослідження — емпіричні дані, які вдалось зібрати завдяки аналізу статистики, фокус-груп та глибинних інтерв’ю та аналізу судової практики з майже 3 тисяч ухвал слідчих суддів. Дослідження проводила міждисциплінарна група дослідників, до якої входять і прокурори, і вчені, і судді, і експерти в галузі кримінальної юстиції. 

Предмет дослідження охоплює як загальні питання — природу судового контролю, його мету, принципи, так і спеціальні — конкретні проблеми під час контролю за дотриманням права на свободу, приватне життя, власності та інші, не менш важливі питання, які на це впливають, наприклад навантаження на слідчих суддів та їх професійна підготовка. 

Отже, запрошуємо до прослуховування аудіозвіту! А посилання на текст дослідження тут👇
https://www.irf.ua/wp-content/uploads/2020/05/rol_slsuddya_web-2.pdf 

Автори дослідження: Yuriy Byelousov, Володимир Венгер, Andriy Orlean, Євген Крапивін, Світлана Шапутько, Vasylyna Yavorska.

 Дослідження проведене за ініціативи, організаційної та фінансової підтримки Програми «Права людини і правосуддя» Міжнародного фонду "Відродження". 

#JustTalk_СлідчийСуддя #JustTalk_СудовийКонтроль